mail@urok-ua.com

Вплив кімнатних рослин на здоров”я школярів

Ознайомити учнів з значенням рослин у житті людини та економіці держави; дати цікаву інформацію про квіти; розширити уявлення дітей про різноманітність рослин; виховувати любов і бережливе ставлення до рослин.

Розвивати уміння пояснювати необхідність охорони природи, дотримуватися правил поведінки природі.

Виховувати екологічну свідомість, відповідальність, бережливе ставленненнялюбов, повагу до природи, бажання допомогти

 

Ознайоми учнів з тим яку користь чи шкоду приносять кімнатні квіти,на сорінках журналу роповісти про найбільш поширені кімнатні квіти,іх вплив на здоров′я учнів,поглибити знання учнів про життя на Землі та   його прояви; акцентувати увагу на чинниках,   які  забезпечують  існування  рослин  ,розвивати мислення, навички складання опорного конспекту, виховувати дбайливе ставлення до унікальної природи Землі

  • : Пилипчинець Марія Василівна
  • : вчитель початкових класів, керівник гуртків
  • : Міжгірська ЗОШ I-III ст № 1,Міжгірська рай СЮН
  • кімнатних рослин на здоровя школлярів
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Учням не завадило б дізнатися про вплив кімнатних рослин на їхнє здоров*я. Це не лише пізнавально, але й важливо. Багато рослин мають цілюці лікарські властивості, тому про їх застосування варто знати. Відгук колеги про публікацію також заслуговує на увагу, не можу не погодитись. Дякую!

  2. Очікувала дізнатись про вплив тих чи інших видів кімнатних рослин, натомість трішки про інше, але стильна презентація. Цій рослині притаманні протизапальні, бактерицидні, ранозагоювальні, кровоспинні властивості – це каланхоє, наприклад. Дякую.