mail@urok-ua.com

Вплив кімнатних рослин на здоров”я школярів

Ознайомити учнів з значенням рослин у житті людини та економіці держави; дати цікаву інформацію про квіти; розширити уявлення дітей про різноманітність рослин; виховувати любов і бережливе ставлення до рослин.Розвивати уміння пояснювати необхідність охорони природи, дотримуватися правил поведінки природі.

Виховувати екологічну свідомість, відповідальність, бережливе ставленненнялюбов, повагу до природи, бажання допомогти

 

Ознайоми учнів з тим яку користь чи шкоду приносять кімнатні квіти,на сорінках журналу роповісти про найбільш поширені кімнатні квіти,іх вплив на здоров′я учнів,поглибити знання учнів про життя на Землі та   його прояви; акцентувати увагу на чинниках,   які  забезпечують  існування  рослин  ,розвивати мислення, навички складання опорного конспекту, виховувати дбайливе ставлення до унікальної природи Землі

  • : Пилипчинець Марія Василівна
  • : вчитель початкових класів, керівник гуртків рай СЮН
  • : Міжгірська ЗОШ I-IIIст № 1,Міжгірська рай СЮН
  • кімнатних рослин на здоровя школярів (2)
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Досить вичерпними є відгуки колег про Вашу роботу, з чим не можу не погодитись. Людина та природа взаємопов*язані. Ми маємо цінувати та берегти природу, адже ми впливаємо на неї, а вона – на нас. Рослини відзначаються різноманітністЮ, тому скільки б часу ми не приділяли цій темі, вона все одно буде актуальною. Дякую!

  2. В розвитку і вихованні дітей важливе значення має ознайомлення з природою.Природа – невичерпне джерело духовного збагачення. Діти постійно в тій або іншій формі стикаються з природою. Їх приваблюють зелені луки і ліси,яскраві квіти, метелики, жуки, птиці, струмки, калюжі. Нескінченно різноманітний світ природи пробуджує у дітей живий інтерес, допитливість, спонукає їх до гри, трудової, художньої діяльності. Ввести дитину у світ природи,сформувати реалістичне уявлення – знання про об’єкти і явища, виховати здатність бачити красу рідної природи, любов, дбайливе і турботливе ставлення до неї – найважливіші завдання початкової .

  3. Корисний посібник. В кожній класній кімнаті є квіти, але, на жаль, не про всі квіти ми все знаємо. Посібник можна продовжувати та розширювати, зрозуміло, не порушуючи авторського права. Матеріали посібника можна використовувати як на уроках природознавчого циклу, так і на математиці, і на захисті проекту з созвучною назвою. Дякую!