super@urok-ua.com

Захід. Зустріч з митцями Вінниччини

Автор матеріалу: Захід. Зустріч з митцями Вінниччини

Поети і письменники –
дихають атмосферою безсмертя.
Адже вони вічно
будуть жити в своїх творах.
Думка переходить в думку,
як полум’я запалює полум’я.

Даний матеріал познайомить відповідну категорію з творчістю митців Вінниччини.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Зустрічі з митцями завжди цікаві, пізнавальні. Набагато корисніше поспілкуватися вживу з відомими для рідного краю людьми. Захід можна взяти за основу й провести власну зустріч. Дякую.

  2. Наснажене поезією, дитяче життя може змінитися раз і назавжди. Коли черпаємо із джерел натхення і краси, багатогранної обдарованості людей, які колись чи прямо зараз ходять тими ж стежками, що й ми, починають “проситися на волю” й наші нерукотворні крила. Цінуємо такі методичні відкриття!

  3. Такі заходи сьогодні просто необхідні.Зібрано,систематизовано багатий матеріал, який можна використати на уроках літератури рідного краю або позакласному заході.Переконана,що такі зустрічі з митцями слова діти запам’ятають назавжди.Дякую.

  4. Я у захваті від вашого виховної години.Вона насищена значною кількістю цікавого матеріалу, віршами, піснями. До роботи залучені учні класу, ІКТ. Обов’язково використаю при проведені виховної години у своєму класі.

  5. Гарна ідея з кадрами. Сам захід вміщує розповіді, читання поезій та відтворення пісень. Є багато корисного матеріалу для використання . Дякую за представлену роботу!

  6. Аліса Петрівна! Ваш матеріал буду використовувати при проведенні уроків літератури рідного краю. Це дуже добре, коли є такі митці слова, які несуть в дитячі душі тепло батьківського дому. Ви вдало поєднали поетичні слова та музичні твори