mail@urok-ua.com

«Засоби розвитку пізнавальних здібностей учнів на уроках фізики»

Сьогодні кожному необхідно самостійно ставити і розв’язувати конкретні завдання техніки, науки, життя. Для цього потрібні глибокі та міцні знання і вміння творчо їх застосовувати. Розвитку пізнавальних здібностей учнів і має бути підпорядкований навчальний процес у загальноосвітній школі.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. В роботі показано, що вивчення фізики має широкі можливості для розвитку пізнавальних здібностей учнів. Грунтовна розробка, цікава презентація. Видно, що вчителька серйозно прониклася цією проблемою, має ряд цікавих напрацювань. Однак, дещо випала з розробки експериментальна робота дітей – робота з приладами, домашні екпериментальні задачі та дослідження

  2. Активізація пізнавальної діяльності учнів, є однією із основних завдань вчителя. Найлегше вчити того, хто хоче вчитися, хоче дізнаватися нове, поринати у світ знань. Автор підготував чудову презентацію де доступно і цікаво пояснює колегам як розвивати у дітей пізнавальні якості, як на уроках так і в позакласний час. Хочеться вам подякувати ваші поради стань в нагоді.