super@urok-ua.com

Формування соціальної компетентності учнів середньої школи через виховну роботу «Що наше життя – гра» Виховна година Інтелектуальна гра Розумний та спритний для учнів середньої школи

Автор публікації
Автор матеріалу: Формування соціальної компетентності учнів середньої школи через виховну роботу «Що наше життя – гра» Виховна година Інт...
Посада: вчитель хімії, біології
Місце роботи: КЗ "ХЗОШ № 92"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Професор Римського університету Колоджеро на IV Міжнародному філософському конгресі естетів заявив, що майбутнє суспільство «безестетичне, що люди знаходитимуться під владою формул, будуть замкнуті в світі цифр і діаграм, які зроблять їх існування спокійнішим і механічним».
І дійсно, чим цивілізованіше стає наше суспільство, тим менше людина звертає увагу на красиве, прекрасне, менше спілкується з людьми. Розвивається техніка, і ми поглинаємося в цифри, віртуальний світ. У сучасної людини мало часу на відвідування театрів, музеїв, концертів, виставок, природи. Тому душа стає мізерною, втрачаються відчуття, емоції, людині не вистачає слів виразити свої думки. Це страшно.
Все більше і більше з’являється новинок техніки, які захоплюють молодь, особливо школярів, які повністю заглиблюються в новий яскравий, але порожній світ. Діти перестають читати, малювати, грати один з одним, – вони під владою електронних машин.
Щоб дитина не стала естетично сліпою, потрібно тренувати її зір, слух. З цією метою можна проводити шкільні заходи в ігровій формі, сприяючи тим самим розвитку етичної і естетичної культури дітей.
Досвід показує, що у кожного випускника школи має бути особиста система поглядів і смаків. Це стає можливим лише тоді, коли ідеали, смакові переваги і ціннісні орієнтири не регламентуються і не передаються в завершеній формі. А виробляються в учнів безпосередньо в процесі спілкування, праці і творчості.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *