mail@urok-ua.com

Гімнастика для очей

У наше століття сучасних технологій у людей все частіше виникають проблеми із зором, причому вони проявляються і у дітей шкільного віку. Зір – один з головних органів почуттів людини . Причинами порушення зору у школярів є зловживання комп’ютерними іграми і переглядом мультфільмів по телевізору. Замість прогулянок на свіжому повітрі, активного відпочинку та дозованого читання діти проводять весь свій вільний час перед монітором, що не може не позначатися на їх органах зору.

Вікно перегляду документа

  • : Процюк Наталя Володимирівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Іванівська ЗШ І-ІІ ступенів
  • Гімнастика для очей
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. В час сучасного прогресу, технологій така гімнастика для очей дуже необхідна. Особливо вона необхідна і для учнів, і для вчителів, які надмірно займаються літературним читанням. Все так просто, і з користю. Дякую!

  2. Повністю поділяю Вашу позицію. Матеріал дуже корисний. Дякую за чудові поради та вправи, які можна запропонувати вихованцям будь-якої вікової категорії. Вже завантажила Вашу роботу, тому дуже Вам вдячна!

  3. Наталія Володимирівна пропонує важливий для здоров*я дитини матеріал. Дані вправи для очей ,вважаю, можна використовувати не лише в початковій, а й у середній й старшій ланках (така практика існує в нашій школі), також знайомити батьків на зборах з цією корисною інформацією.

  4. На початку публікації Наталія Володимирівна аргументує доцільніть і важливість своєї роботи. І з учителем початкових класів не можливо не погодитися. Дійсно так, сучасних дітей від моніторів не відженеш. Наведені вправи для очей корисні педагогам для офтальмологічних хвилинок, а особливо – батькам.

  5. Сьогодні, коли діти проводять багато часу біля екранів телевізорів та моніторів, необхідно звернути увагу на профілактику захорювань очей. Матеріал, який підібрала Наталя Володимирівна, дає можливість використовувати його на різних етапах уроку. Особливо сподобались віршовані вправи для очей. Дякую!