Година спілкування Тема: Небезпека в Інтернеті для підлітків. Синій кит, червона сова і білий ведмідь
Автор публікації
Викладач інформаційних технологій
Місце роботи: ДНЗ "Судововишнянський ПЛ" Львівська обл.
Посада: Місце роботи: ДНЗ "Судововишнянський ПЛ" Львівська обл.
З 2004 року на початку лютого відзначають день безпечного Інтернету. Автор пропонує годину спілкування для учнів старших класів на актуальну тему про небезпеку для дитячої душі і тіла.
В роботі пояснюються основні види небезпечного спілкування і аналізується небезпечні ігри, що ведуть учасників до летального фіналу. Матеріал може використовуватися і для роботи з батьками.
Година спілкування
Вікно перегляду документа
Вікно перегляду презентації
Головною метою такого виховання є розвиток самоконтролю учнів і виховання уважного ставлення до інформаційних ресурсів, підвищення безпеки і правової захищеності в глобальній мережі. Хто, як не ми, дорослі, пояснить дітям що такі ігри як “Синій кит”, “Червона сова” і “Білий ведмідь” є смертельно небезпечними.
Матеріал допоможе попередити небезпеку в Інтернеті, ознайомить дітей з правилами безпечного спілкування у соціальних мережах. Тема актуальна та важлива, адже життя людини – найбільша цінність.
Учні та підлітки часто нехтують ніким не встановленими правилами безпеки в Інтернеті.І це закінчується дітям плачевно. Година спілкування дуже корисна.Особисто мені потрібна була стисла і повна інформація про небезпеку в Інтернеті,і я скористалася цим матеріалом.Дякую
Безпека Інтернету – тема актуальна для школярів різних вікових категорій.Запропонована година спілкування є цікавою та життєво необхідною.
Сподобалося, що матеріал підтверджується конкретними прикладами. Заслуговує на увагу презентація. Дякую.
Ще раніше ознайомилась із Вашою публікацією. За використанням цих матеріалів проводила виховну роботу зі своїми учнями, тому вважаю, що опубліковані матеріали є дуже корисними. Дякую!
Дякую за змістовну розробку. На жаль, сьогодні тема такої години спілкування є дуже актуальною. Ми завжди маємо бути обачними, повинні цікавитися життям наших учнів поза школою. Цю розробку потрібно використати усім класним керівникам у своїй роботі, хоча багато вже проведено бесід з учнями стосовно небезпеки у соціальних мережах, та ця тема все одно включає в себе безліч питань. Багато у Вашій розробці вміщено інформаціі про небезпечні ігри соціальних мереж, вона є важливою для вчителів та батьків, тому варто з підібраним матеріалом ознайомитися і наголошувати постійно учням на тому, що життя – це найвища цінність на Землі, його треба берегти. Дякую за важливу інформацію!
Сучасність вимагає від нас бути завжди на сторожі. І такі години спілкування обов’язково потрібно проводити, а ще разом з психологом організовувати психологічні тренінги по виявленню тривожності у підлітків. Колега зазначила в анотації, що матеріал можна використати і для батьків на батьківських зборах. З нею повністю погоджуюсь, бо батьки дуже часто втрачають своїх дітей із – за не достатньої кількості інформації. Дуже багато батьків не знають на які групи підписані їх діти у соц. мережах, чому їх дії викликають непорозуміння. Матеріал змістовний, корисний, доступний для сприйняття. Дякую.