mail@urok-ua.com

Конспект уроку. Література рідного краю. «Без любові світ глевкий…» (за творами К. Горчар)

Прилучімося до високої поезії, почуттів, що дають наснагу до життя, приносять естетичне задоволення, звернувшись до поезії К. Горчар – поетеси з Новгородківщини.

Конспект уроку

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
23

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Літературу рідного краю необхідно вивчати і знати. Ніна Михайлівна подбала, щоб урок вийшов інформаційним, цікавим, сучасним. Сподобалась “Робоча сторінка”, вказані в ній несподіванки допомагають у вивченні матеріалу.

  2. Мені дуже подобаються уроки літератури рідного краю . Я завжди уважно перечитую такі розробки і черпаю для себе щось корисне, хочеться більше дізнатися про творчих людей. Ви вдало поєднали у своїй роботі несподіванки-завдання, які постійно зявляються для учнів. Дякую Вам за змістовний матеріал.

  3. Чудовий цікавий урок. Вчитель використовує сучасні інформаційні та навчальні технології, діти із задоволенням вивчають літературу рідного краю, яка є багатою на видатних постатей. Завдяки цьому уроку, учні будуть пишатися своєю малою Батьківщиною. Проте, Ніно Михайлівно, зверніть увагу на кросворд. Його треба трішечки доробити. Я сама з величезним задоволенням його відгадувала, але літера “а” не зазначена для випису. Можливо, ви б її зазначили з одного слова з іншою, адже в слові “епітет” немає жодної потрібної літери. Або ж замість “епітета” загадайте “персоніфікацію” і буде потрібна літера. Тим паче, що цей літературний термін діти знають з 5 класу. Дякую за цікаву розробку уроку. Бажаю Вам успіхів.