Конспект уроку літературного читання для 4 класу

Конспект уроку літературного читання для 4 класу за новою програмою

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. В конспекті уроку мене привабила внутрішня логічна єдність навчального матеріалу, повноцінна робота над літературним твором (віршем). Лариса Павлівна грамотно працює над виробленням навички виразного читання. Дякую за чудову розробку.

  2. Урок справді хороший. Починається з психологічного налаштування, інтерактивної вправи “Очікування”, при чому вчитель озвучив, що очікує від учнів, і запитав чого очікують вони. Це тісна взаємодія “вчитель-учень”, “учень-вчитель” і “учень-учень”. Чітко проведено роботу над поезією, наголошено про образи зими у вірші. Це учні 4 класу, вони вже володіють досить широким арсеналом літературознавчих понять, які слід використовувати, вчити дітей пояснювати значення тих чи інших слів-образів.

  3. Лариса Павлівна творчо підійшла до проведення даного уроку. Зміст уроку зумовлений його метою, центральним є пояснення і усвідомлення учнями нового матеріалу. Дібрані завдання відповідають новим вимогам програми. Гадаю, що завдяки оздоровчим хвилинкам та співробітництву , учні відчували емоційний і фізичний комфорт на уроці.