Конспект уроку з літературного читання

Конспект уроку з літературного читання. На уроці використані різні форми роботи які вчать учнів мислити.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 • : Гусак Світлана Василівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Галаганівський НВК
 • урок читання
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 коментарів

 1. Звичайно, вчителькою проведена значима підготовча робота до уроку, дібрано достатньо цікавих для учнів завдань. Тема розкривається в основному логічно та послідовно (правда, вважаю, що передбачення та актуалізація опорних знань дублюють один одного). Але допущена велика кількість пунктуаційних та орфографічних помилок.

 2. На уроці літературного читання учитель прагне формувати навчальні, соціальні компетентності учнів. Усі етапи заняття взаємопов’язані. Велика увага приділяється словниковій роботі. Сподобалися диференційовані завдання в парах. Дякую.

 3. Шановна Світлано Василівно! Я в захваті від такої розробки уроку. Ви продумали кожний етап уроку, вказавши навіть, які компетентності формуєте. Дуже гарний початок урок – прийом “психологічна настанова”, елементом критичного мислення – є вправа “Передбачення”. Зацікавив метод “Самооцінка”, запозичу це і для себе. Дякую за урок!

 4. Шановна Світлано Василівно!Ваш урок чудовий. Досить важливу роль відіграє прийом”психологічна настанова”-діти налаштовуються на позитив.Мовна розминка-її застосування вдосконалить навички читання, допоможе відпрацювати темп, правильність, виразність,мовна розминка сприятиме усвідомленню прочитаного.Дуже добре що на протязі всього уроку було присутнім формування різних компетентностей.Світлано Василівно,Ваш урок дуже цікавий та насичений.
  Дякую,Вам,за такий гарний урок.

 5. Прийом “психологічна настанова” створює доброзичливу атмосферу на початку уроку, налаштовує учнів на позитив і сприймання матеріалу уроку. Якісною і дієвою для розвитку критичного мислення є вправа “Передбачення”. Наявні колективні види робіт (в малих групах і парах), які сприяють творчій взаємодії. Дякую вчителю за чудовий урок!

 6. Світлана Василівна творчо попрацювала над складанням конспекту. Структура уроку дотримана, використовуються інноваційні та традиційні методи навчання. Вчитель створює всі належні умови для успішного сприйняття учнями нового матеріалу. Вдалою є самооцінка учнів, адже наразі вчитель не оголошує нагора оцінку учня, оскільки це є конфіденційною інформацією.

 7. Урок відповідає усім вимогам, конспект лаконічний і цікавий. Різні форми і види роботи. Сподобалось робота у групах. Це вже не перший конспект про твори Сухомлинського, який я переглядаю, але кожен раз все подано по-різному. Впровадження методу самооцінки – це цікаво. Напишіть, як Ваші діти оцінюють себе, на скільки недо – чи переоцінюють. Дякую! Єдине зауваження, змініть підручник “Читанка” на “Літ.читання”.

  1. Дякую за коментар.Щодо самооцінки. Мої діти чомусь недооцінюють себе.