mail@urok-ua.com

Конспект виховного заходу та презентація до нього

Даний захід має на меті познайомити учнів початкових класів з поняттям Батьківщина, поглибити уявлення з чого саме починається Батьківщина; розвивати мовлення учнів; виховувати любов до рідного краю, Вітчизни, почуття патріотизму.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4.3 з 5)
225

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Для проведення класної години вчитель використовувала технологію співпраці, яка заснована на елементах особистісно-орієнтованого підходу, що найбільше було прийнятно саме для такого заняття. Це дозволило створити сприятливі умови для пробудження і розвитку пізнавального інтересу до даної теми.

  2. Думаю, що дітям вдалось усвідомити головне – Батьківщина починається з кожного із нас. Матеріал доступний для сприйняття учнів, тому учні зможуть ознайомитися з поняттям Батьківщина, зрозуміти її красу завдяки гарним віршам та ілюстративному матеріалу. Такий захід виховує патріотичні почуття учнів. Дякую!

  3. Сподобався виховний захід. Підіброно вірші по темі, пісні. Змістовна розповідь учителя. Думаю, що ступінь емоційного впливу на учнів під час проведення заходу високий. Отже, ми маємо майбутнє.
    Творчих успіхів автору!