mail@urok-ua.com

Презентація до Дня Європи

Можливо для використання при проведенні позакласних заходів або класних годин.

Вікно перегляду презентації

  • : Ілларіонов Микола Юрійович
  • : вчитель географії
  • : Вільногірська ЗОШ № 4
  • - Презентація до Дня Європи
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дану презентацію на тему “Її Величність Скандинавія. Норвегія” можна використати на уроках географії, а також на виховних та позакласних заходах. У ній розкривається інформація про країну на півночі Європи – Норвегію, її визначні місця, видатних людей, промисловість, історію виникнення, цікаві факти. Дякую.

  2. Як багато сучасні діти знають, а після перегляду такої цікавої презентації ще більше поповнять запаси своїх знань. Ілюстративний матеріал сподобається кожному. Така презентація буде гідною окрасою виховних заходів Ваших колег. Дякую!

  3. Презентація заслуговує на увагу колег. Матеріал є корисним, цікавим та пізнавальним. Таку інформацію можна презентувати учням під час проведення позакласних заходів. Сучасні учні точно стануть прихильниками такої роботи. Дякую.

  4. Цікава та змістовна інформація. Зібрано багато краєзнавчого матеріалу, який можна використати при проведенні виховних заходів. Багато яскравої ілюстрації, дітям це подобається, тому що “сухі” факти важко сприймаються. дякую за презентацію!