Ранкова зустріч по темі Весна

Автор публікації
Автор матеріалу: Ранкова зустріч по темі Весна
Посада: учитель початкових класів
Місце роботи: Бирлівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Ранкова зустріч по темі Весна дасть учням більше дізнатися про ознаки весни.

Конспект заняття

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Гарним емоційним зарядом налаштовує вчитель своїх учнів на весь робочий день. І це чудово! Ранкова зустріч цікава, креативна.Добре, що кожній дитині приділяється належна увага. Дякую.

  2. Доброго дня шановна колего! Мені сподобався початок ранкової зустрічі, який не тільки налаштував учнів на позитивну роботу,але допоміг кожному відчути свою значимість в колективі. Прийом зі скринькою, думаю, зацікавив кожного їз учасників. Добре, що вони висловлювали свої припущення. Варто відмітити і те, що учні самостійно визначили тему заняття, але далі план роботи був нав’язаний. Краще рухатися від дитячих знань і запитів, а лише потім пропонувати той матеріал, який ви хотіти висвітлити. Варто з учнями поміркувати, де сьогодні вони зможуть використати свої знання про весну ( Наприклад, намалювати про прихід весни у своє місто та представити у інформаційному освітньому осередку”Щоденні новини”).Якщо б учні шукали відповіді на свої запити, потреби,то рефлексія пройшла теж цікаво. Вони б самостійно визначили те, що нового дізналися та яку інформацію хотілося ще відшукати .
    Для ранкової зустрічі підібрані дуже хороші завдання. Я бажаю Вам успіхів!

  3. Ранкова зустріч відповідає вимогам НУШ. “Лепбук” – це хороша ідея. Зараз стільки можливостей для його створення, для учнів така робота пізнавальна та корисна. Дякую!

  4. Така ранкова зустріч виховує в дітей чемність, люб`язність, толерантність, бережне ставлення до природи. Вчить бачити прекрасне; розвиває мовлення дітей. Сподобалась гра “Так чи ні”. А от чи буває весною сніг, – могли б порозмірковувати учні. Щоденні новини, – доручіть це дітям. “Лепбук”- _чудово!

  5. Галина Семенівна!Ваша ранкова зустріч, дійсно дуже цікава та креативно продумана, для себе на замітку взяла вправу “Крісло автора.”Творчого вам натхнення.

  6. Цікава інтерактивна вправа. Дійсно, вона сприяє позитивній атмосфері в класі на весь день. Велике значення ця зустріч має, щоб допомогти учням зблизитися зі своїми однолітками, навчитися співпрацювати, поважати інших. Ваша ранкова зустріч відповідає сучасним вимогам Нової української школи. Так тримати!