mail@urok-ua.com

“Творчі завдання на уроках літературного читання в 1-4 класах” (за новими хрестоматіями)

В даній презентації розроблені творчі завдання до “Хрестоматій сучасної української літератури” Видавництва Старого Леваза , які можна використати на уроках літературного читання для учнів 1-4 класів.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Рекомендовані творчі завдання сприяють формуванню в учнів початкових класів креативного та логічного мислення. Завдання цікаві та відповідать віковим особливостям. Презентація допоможе учням краще запам’ятати матеріал. Дякую.

  2. Творчі завдання підвищують пізнавальну активність учнів. Саме в процесі розв’язання творчих завдань, пошуку нестандартних способів їх вирішення, у дітей виробляється вміння критично ставитися до звичайного, виробляється навичка придумувати нове. Для цього в даній роботі використовуються ребуси та метод малюнків. Дякую.

  3. Залучати дітей до творчої діяльності із початкової школи — похвально. Вчительки співпрацють і рекомендують колегам завдання для виконання у першому — четвертому класах. Перевага у презентації надана ребусам. Дякую. Бажаю творчих учнів!

  4. Дуже добре, що автори даної презентації при її створенні врахували вікові особливості дітей. Тому завдання вийшли цікаві, різновікові. Обов’язково використаю в своїй практиці ваші ідеї та рекомендації(різновиди творчих завдань). У творчих вчителів – талановиті діти. Підтвердження тому- роботи Ваших вихованців. Щиро дякую!