mail@urok-ua.com

Виховний захід до Дня довкілля

Формування екологічного світогляду сучасних школярів є однією з ключових компетентностей, яку покликана формувати НУШ. Саме тому я пропоную вашій увазі сценарій свята «Залишити слід на Землі» до Дня довкілля». Основними формами роботи на якому є інтерактивні технології навчаання. Це цікаво, пізнавально, креативно.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

  • : Бурбела Валентина Петрівна
  • : Вчитель біології
  • : Кам'янський навчально – виховний комплекс "загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"
  • - Виховний захід до Дня довкілля
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Беззаперечно, такі заходи формують екологічний світогляд. Усі форми роботи цікаві, пізнавальні, актуальні. Використано міжпредметні зв’язки. На мою думку, не вистачило лише презентації. Дякую.

  2. Важливим моментом заняття є “Факти говорять”, для когось це є новинкою, а комусь сигналом задуматись над своїми діями. Гра “Так-Ні” також завжди є актуальною. Завдання цікаві, сподобались. Дякую за публікацію!

  3. Сподобалась вікторина, завдання для учнів. Хотілось бі запропонувати вам створити презентацію до цього уроку, класної години, адже я з задоволенням подивилась інформацію про Музей Дерева (Tree Museum of Zurich), цікаво було б побачити світ Асканії-Нової , про яку також йдеться у розробці. А так-дуже чудово! Дякую.

  4. “Залишити слід на Землі”, – це дуже чудове гасло. Сподіваюсь, що Вам вдалось достукатись до дитячих сердець. Ви пропонуєте учням гарні ідеї, що спонукають любити усе навкруги. Доречна вікторина про природу, а також ігрові форми роботи. Дякую за корисну роботу!

  5. Знову цікава розробка. Систематизовано багато повчального матеріалу, опрацьовано багато теоретичного та пізнавального матеріалу. Все сплановано чітко. Як вчитель-предметник Ви доклали багато зусиль. Творчості та натхнення.