super@urok-ua.com

З досвіду роботи про прийоми мнемотехніки

Автор публікації
Автор матеріалу: З досвіду роботи про прийоми мнемотехніки
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Красноградський багатопрофільний ліцей

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Добре відомо, що мова мозку — це образи. І, перш за все, зорові образи. Якщо звертатися до мозку на його мові, він виконає будь-які наші команди, наприклад, команду «запам’ятати». Але де узяти такі програми, які дозволять нам спілкуватися з мозком і кодуватимуть телефони, дати, номери автомобілів на його образну мову? Мнемотехніка і є такою програмою.
Я працюю над поліпшенням засвоєння складної інформації у учнів, застосовуючи прийоми мнемотехніки. Цьому передувала моя участь у семінарі з поданої теми, який проводив психолог, президент громадської організації Асоціації розвитку творчої особистості « Варто» , засновник центру освітніх технологій « Школа ейдотехніки» – Чепурний Геннадій Анатолійович. Хочу своїм колегам запропонувати з допомогою асоціацій вивчення складних правил української мови.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. В умовах становлення нової школи актуалною постає проблема пошуку сучасних технологій активного навчання. Мнемотехнічні прийоми сприяють ефективному запам’ятовуванню складної інформації через образи. Методика варта на увагу. Дякую, інформація зацікавила.