mail@urok-ua.com

Брошура “Історія Олімпійських ігор”

В брошурі зібрано та систематизовано в хронологічному порядку Олімпійські ігри починаючи з 1896 року по 2010 рік. Матеріал буде корисним як для вчителів так і для учнів.

Брошура

 • : Кобзун Андрій Володимирович
 • : Вчитель фізичної культури
 • : Новопавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
 • Історія Олімпійських ігор
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(15 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
173

Можливість залишати коментарі до публікацій тимчасово закрито!

3 коментарів

 1. Матеріал, представлений у публікації цікавий, яскравий, а, головне, має велике пізнавальне значення як для учнів, так і для вчителів та класних керівників. Брошура допоможе провести будь-який позаурочний захід. Сподіваюсь на те, що даний матеріал автор знає як використати на уроках фізичної культури. Дякую за роботу!

 2. Цікавий і пізнавальний матеріал, який я, як класний керівник, із задоволенням використаю у своїй роботі з учнями. Ця розробка допоможе зацікавити учнів, можливо, викликає бажання більше дізнатися про історію спорту, чи чиїсь олімпійські досягнення надихнуть поставити свої рекорди.

 3. Методична розробка потрібна для розвитку пізнавальної сфери учнів, дорослих. Матеріал готовий для використання на різноманітних уроках, заходах. Публікація гарно ілюстрована, легка для сприймання.Автор серйозно підійшов до справи.