mail@urok-ua.com

Брошура “Історія Олімпійських ігор”

В брошурі зібрано та систематизовано в хронологічному порядку Олімпійські ігри починаючи з 1896 року по 2010 рік. Матеріал буде корисним як для вчителів так і для учнів.

Брошура

Вікно перегляду документа

  • : Кобзун Андрій Володимирович
  • : Вчитель фізичної культури
  • : Новопавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Історія Олімпійських ігор
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Матеріал однозначно зацікавлює. Ваша робота є пізнавальною. Вважаю, що саме такою історією Олімпійських ігор зацікавляться в багатьох школах як наставники, так і школярі. Дякую!

  2. Матеріал, представлений у публікації цікавий, яскравий, а, головне, має велике пізнавальне значення як для учнів, так і для вчителів та класних керівників. Брошура допоможе провести будь-який позаурочний захід. Сподіваюсь на те, що даний матеріал автор знає як використати на уроках фізичної культури. Дякую за роботу!

  3. Цікавий і пізнавальний матеріал, який я, як класний керівник, із задоволенням використаю у своїй роботі з учнями. Ця розробка допоможе зацікавити учнів, можливо, викликає бажання більше дізнатися про історію спорту, чи чиїсь олімпійські досягнення надихнуть поставити свої рекорди.

  4. Методична розробка потрібна для розвитку пізнавальної сфери учнів, дорослих. Матеріал готовий для використання на різноманітних уроках, заходах. Публікація гарно ілюстрована, легка для сприймання.Автор серйозно підійшов до справи.