mail@urok-ua.com

Елементи українознавства у вишивках місцевих майстринь

Українознавство – це один із шляхів повернення народу його істинної культури у повному обсязі. Впродовж багатьох століть український народ намагалися позбавити історичної пам’яті. Внаслідок цього українська культура неоднаковою мірою збереглася в селах і в містах. Українознавство і є спробою допомогти громадянину України усвідомити, хто ми є, ким були і ким маємо стати.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Важко уявити добру батьківську хату без рушників і вишиванок,витворів народного мистецтва.Презентація Світлани Станіславівни знайомить з прекрасною місцевою майстринею вишивки Зубар Г.Г.,Шкретко Л.Г.- натхненницею усіх починань у справі вишивки,Рідош Л.М. з її чудовими квітами та оберегами,Кирильченко Т.А.з національною символікою,Янченко Л.М….Чудові майстрині,гідні поваги і шани.Дякую за прекрасну роботу!

  2. Світлана Станіславівна пропонує чудову презентацію з українознавства, яку можна використати під час уроків, позакласних заходів, бесід та інше. Сподобалось оформлення слайдів, зміст відповідає тематиці.Гадаю, що учні з цікавістю переглянуть даний матеріал.