super@urok-ua.com

«Хмари слів» на уроках зарубіжної літератури

Автор публікації
Автор матеріалу: «Хмари слів» на уроках зарубіжної літератури
Посада: Учитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Комишнянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

«Хмари слів» на уроках зарубіжної літератури – ефективний інструмент для візуалізації текстової інформації в освітньому процесі. Використання кольорових хмар слів допомагає привернути увагу учнів та зробити матеріал зрозумілим і запам’ятовуваним. «Хмари слів» можуть застосовуватися як на індивідуальному, так і на груповому рівні, формуючи фронтальну роботу з класом за допомогою екрану або інтерактивної дошки.

  1. Вміщення у «хмару» теми уроку для самостійного формулювання учнями.
  2. Зашифровування назви твору та імені автора.
  3. Приховування проблемного питання у «хмарі».
  4. Використання «хмари» для складання усної розповіді про героя, розповіді про зміни персонажів завдяки іншим героям.
  5. Вибір характерних рис персонажа.
  • «Хмара слів» для ідентифікації героїв казок та авторів.
  • Організація групових завдань для розповідей про персонажів літературних творів.
  • Сформулювання дефініцій та відновлення текстів зі словами із «хмари».
  • Літературні диктанти з використанням «хмари підказок».

Використовується сервіс Word Art для створення «хмар слів», який пропонує різні шаблони та дозволяє змінювати кольорову гаму, шрифт і розташування слів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Як показує досвід, дітям подобаються “хмарні” технології. Дана робота практичного спрямування, автор поділилася власними ідеями, додавши конкретні цікаві приклади. Дякую. Наталія Кожукало

  2. Мене теж захопила “хмарна” технологія.Для себе я відкрила новий освітній ресурс створення “хмар слів”.Цю технологію можна застосовувати на будь-яких уроках.Вона дуже активізує роботу дітей і сприятиме кращому засвоєнню матеріалу.Дякую

  3. На мою думку, хмари слів можна використовувати на різних уроках. Такий матеріал розвиває пізнавальний інтерес до навчання.Створені зразки хмар є прикладом для роботи,це такий методичний прийом, що спонукає до творчості. Дякую.

  4. Справді, чудові зразки матеріалів, що стануть окрасою багатьох уроків колег. “Хмари слів” для більшості – це щось нове та унікальне, тому й створюють ситуацію інтересу. Дякую!

  5. В мене не дуже багато педагогічного досвіду роботи, тому Ваш матеріал – це для мене цікава новинка. Також сподобалась така форма роботи, запропоновані ідеї є досить вдалими. Думаю, що такі зразки “хмарних слів” зможуть приковувати погляди учнів та значно краще активізують їхню роботу на уроках. Дякую!

  6. От тільки прочитала заголовок, і зразу ж скачала роботу, бо тема актуальна та цікава.Прочитала матеріал – і з захопленням кажу вам: дякую за роботу! Я використовую “хмарні” технології, а ви зробили чудові зразки матеріалів.