super@urok-ua.com

Коли до роботи підходити творчо

Автор публікації
Автор матеріалу: Коли до роботи підходити творчо
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Головачанський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Коли до роботи підходити творчо
Кожен предмет має стати не лише метою навчання, а насамперед засобом розвитку і виховання дитини. Розвиток творчих здібностей – актуальна проблема, бо саме творча особистість може бути конкурентноспроможною в сучасному світі

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Про те, що вчитель повинен творчо підходити до навчального процесу, говорили і говорять, бо це завжди актуально. Та, на жаль, це у більшості випадків залишається теорією. Чомусь для вчителів простіше “Скажіть, що і як нам думати і ми будемо так думати”. Якщо підходити творчо до поставлених завдань, то кожне з них має сотні варіантів для вирішення . І це робить процес навчання цікавим. Чудово, що вчителька ділиться власним досвідом, бо це значить, що такий підхід працює…

  2. Дуже актуальна тема досвіду, і видно вчитель працює над нею. Але, щоб це справді був опис досвіду (як наукова міні-робота), її треба доопрацювати. Слід чітко виділити основні структурні елементи, коли описуєте які науковці працювали над проблемою, то впишіть своїх колег по школі (невже ніхто не працює більше над цією темою?!), колег із міста… тощо. Пишіть від свого імені.. “я використовую”, “я працюю таким чином”, “оживіть “свій досвід.

  3. Погоджуюся з п.Тамарою Липенко, це не доповідь, а швидше педагогічна бесіда, дружня порада для багатьох колег. Олена Миколаївна ділиться урізноманітними формами і методами творчої роботи як на уроках, так і у пришкільному оздоровчому таборі.

  4. Прочитавши матеріал Олени Миколаївни, зрозуміла, що це не доповідь досвіду роботи вчителя, а візитна карточка творчого вчителя, який перебуває у постійному пошуку. Різноманітні форми та методи роботи, підібрані вчителем, дійсно сприяють розвитку творчої особистості. Успіхів, Вам колего!