mail@urok-ua.com

Позакласний захід призначений для учнів 6 – 11 класів

Вчителям, що скористаються моєю розробкою буде легко провести даний захід, в якому поданні конкурси для дівчаток. Його можна приурочити і тижню географії і жіночому святу.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Відразу видно Ваше прагнення до розширення кола обов’язкових знань з географії за рахунок цікавих сучасних виховних заходів. Це дуже цінний матеріал, який повинен широко використовуватися. Мене матеріал зацікавив, дякую.

  2. Ідея проведення заходу “Міс Географія” є оригінальною. Сценарій дозволяє учням продемонструвати свої знання з предмету, творчі здібності. Вчитель , таким чином, зацікавлює учнів навчальним предметом.

  3. Дуже гарна робота, цікава та оригінальна. Нестандартні конкурси. Особливо сподобалося, що є не лише теоретичні питання, а й танці, пантоміма. Думаю, учасники добре повеселилися. Дякую.

  4. Шановний Віталій Лучанов, вітаю Вас. Чудовий сценарій. С задоволенням спробую скористатись. Сподобалась навіть ідея провести захід “Міс Географія”. Для уточнення назвіть, будь ласка, правильні відповіді на запитання конкурсу 4. З повагою.