mail@urok-ua.com

Презентація з математики за темою: “Світ ілюзій”

Презентація з математики за темою: “Світ ілюзій”, яка створена Касаткіною О. А до супроводу позакласного заходу “В світі цікавого” , проведеного в рамках Тижня природничо – математичних дісциплін відповідає вимогам сьогодення з використання інноваційних та сучасних технологій навчання математики. Відкриває ефективні шляхи використання інтерактивно – комунікативних технологій в організації та проведенні позакласного заходу. Сприяє популяризації предмета, організації дослідницької діяльності учнів та соціалізації особистості учня. Підтримує зацікавленість учнів до вивчення математики, активізує різні види пам’яті. Допомагає організувати процес навчання так, щоб дитина активно, з цікавістю і захопленням працювала на уроці, бачила плоди своєї праці і могла їх оцінити.

Вікно перегляду презентації

  • : Касаткіна Оксана Анатоліївна
  • : Вчитель математики
  • : КЗО "СЗШ№1" Дніпровської міської ради
  • презентація світ ілюзій
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Цікаво було, презетційний матеріал візьму собі на замітку. На слайдах не має бути переобтяження текстом, буде краща читабельність, коли присутній заголовок, також краще сприймання. Дякую за ретельний добір ілюзій, та їх класифікацію. Зацікавила перейдолічна ілюзія.

  2. Дуже цікавий захід та змістовна презентація. Сама подивилася її із задоволенням. Наведені незвичайні мистецькі приклади,зокрема, картини Олега Шупляка. Сподіваюсь, що і`мя українського художника було озвучено учням, хоча його у презентації немає. Дякую за творчу роботу!

  3. Хороша та цікава презентація. Звичайно, її повністю або частково можна використовувати як на уроках геометрії, так і на позакласних заходах. Дякую Оксані Анатоліївні за велику, творчу роботу.
    P.S. Виправте орфографічні помилки, які є на багатьох слайдах.

  4. Ця робота є прикладом використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках природничих дисциплін і , звичайно, в позаурочний час. Презентація містить надзвичайно цікавий матеріал не лише для учнів. Його можна використовувати на інших уроках, коли потрібно переключити увагу чи це може бути як елемент здоров’язберігаючої технології начання. Сподобався повчальний висновок. Дякую.