super@urok-ua.com

Про організацію роботи шкільної літературної студії

Автор матеріалу: Про організацію роботи шкільної літературної студії

З досвіду роботи про організацію практичних занять з обдарованими учнями. Діти прагнуть творити, тільки їх треба зацікавити, направити, допомогти.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Презентація містить інформацію про роботу літературної студії “Надія”. Діти прагнуть творити, тільки їх треба зацікавити, направити, допомогти. І обдаровані літературною творчістю там діти, де обдаровані і талановиті педагоги. Дякую.

  2. Робота з обдарованими учнями – це важливий етап роботи вчителя.Як потрібно проводити роботу з такими учнями,як залучити таких дітей до творчої співпраці,- ці відповіді дає Любов Віталіївна.Гарна презентація.Дякую

  3. Літературна студія – цікавий та творчий вид роботи з обдарованими учнями. З цього досвіду видно як креативно співпрацює учитель з учнями. Презентація продемонструвала напрацювання студійців. Дякую.

  4. Погоджусь з попереднім коментатором, адже дійсно, лише творчий вчитель може надихнути дітей на творчість. Ваш досвід роботи, Любов Віталіївна, є цінним, адже з нього можна багато чого взяти за приклад. Дякую Вам за матеріали та бажаю побільше творчих учнів.

  5. Творчий учень починається з творчого вчителя!
    Даний досвід можна ефективно застосовувати в роботі з обдарованими учнями, реалізовувати у впровадженні власних творчих задумів. Дякую, що поділилися своїми напрацюваннями.