mail@urok-ua.com

Про організацію роботи шкільної літературної студії

З досвіду роботи про організацію практичних занять з обдарованими учнями. Діти прагнуть творити, тільки їх треба зацікавити, направити, допомогти.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
88

5 коментарів

  1. Презентація містить інформацію про роботу літературної студії “Надія”. Діти прагнуть творити, тільки їх треба зацікавити, направити, допомогти. І обдаровані літературною творчістю там діти, де обдаровані і талановиті педагоги. Дякую.

  2. Робота з обдарованими учнями – це важливий етап роботи вчителя.Як потрібно проводити роботу з такими учнями,як залучити таких дітей до творчої співпраці,- ці відповіді дає Любов Віталіївна.Гарна презентація.Дякую

  3. Літературна студія – цікавий та творчий вид роботи з обдарованими учнями. З цього досвіду видно як креативно співпрацює учитель з учнями. Презентація продемонструвала напрацювання студійців. Дякую.

  4. Погоджусь з попереднім коментатором, адже дійсно, лише творчий вчитель може надихнути дітей на творчість. Ваш досвід роботи, Любов Віталіївна, є цінним, адже з нього можна багато чого взяти за приклад. Дякую Вам за матеріали та бажаю побільше творчих учнів.

  5. Творчий учень починається з творчого вчителя!
    Даний досвід можна ефективно застосовувати в роботі з обдарованими учнями, реалізовувати у впровадженні власних творчих задумів. Дякую, що поділилися своїми напрацюваннями.