mail@urok-ua.com

Вікторина “Наш рідний край – Херсонщина”

Вікторина “Наш рідний край – Херсонщина”
Дана робота допоможе розширити й поглибити знання учнів про історичне минуле та сучасне Херсонського краю, його географічні та природні умови ; розвивати пізнавальні здібності , увагу , пам’ять; виховувати повагу до минулого рідного краю та почуття патріотизму.

 • : Метановська Тетяна Вікторівна
 • : вчитель історії
 • : Херсонська гімназія № 1
 • Вікторина Наш рідний край
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4.7 з 5)
506

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Вікторини – несуть виховний потенціал любові та дбайливого ставлення до рідного краю. А щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхїдно вивчати його історію. І коли Ваші учні на запитання: “Де найкраще місце на землі?” із впевненістю зможуть сказати: “Там найкраще, де родився ти!”, ось тоді Ви досягли своєї мети. Дякую.

 2. Робота для учнів є пізнавальною, виховує любити свій рідний край. Ваше напрацювання спонукає колег до творчого розвитку. Дякую! Бажаю Вам успіхів!

 3. Цікаві і пізнавальні питання вікторини,але вони здебільшого стосуються міста Херсона можна розширити питаннями по області (херсонщина),тобто є можливість для пошукової роботи з історії та культури краю.Дякую.

 4. Дякую, матеріал вікторини можна використовувати для будь якого регіону, лише маючи даний шаблон. Вивчаючи рідний край, учні мають змогу виховувати в собі патріотизм та любов до місцевості, в якій проживає.