mail@urok-ua.com

Вікторина “Наш рідний край – Херсонщина”

Вікторина “Наш рідний край – Херсонщина”
Дана робота допоможе розширити й поглибити знання учнів про історичне минуле та сучасне Херсонського краю, його географічні та природні умови ; розвивати пізнавальні здібності , увагу , пам’ять; виховувати повагу до минулого рідного краю та почуття патріотизму.

Вікно перегляду документа

  • : Метановська Тетяна Вікторівна
  • : вчитель історії
  • : Херсонська гімназія № 1
  • Вікторина Наш рідний край
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вікторини – несуть виховний потенціал любові та дбайливого ставлення до рідного краю. А щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхїдно вивчати його історію. І коли Ваші учні на запитання: “Де найкраще місце на землі?” із впевненістю зможуть сказати: “Там найкраще, де родився ти!”, ось тоді Ви досягли своєї мети. Дякую.

  2. Робота для учнів є пізнавальною, виховує любити свій рідний край. Ваше напрацювання спонукає колег до творчого розвитку. Дякую! Бажаю Вам успіхів!

  3. Цікаві і пізнавальні питання вікторини,але вони здебільшого стосуються міста Херсона можна розширити питаннями по області (херсонщина),тобто є можливість для пошукової роботи з історії та культури краю.Дякую.

  4. Дякую, матеріал вікторини можна використовувати для будь якого регіону, лише маючи даний шаблон. Вивчаючи рідний край, учні мають змогу виховувати в собі патріотизм та любов до місцевості, в якій проживає.