super@urok-ua.com

Прищеплення вмінь самостійної роботи, розвиток творчої діяльності учнів

Автор матеріалу: Прищеплення вмінь самостійної роботи, розвиток творчої діяльності учнів

Прищеплення вмінь самостійної роботи, розвиток творчої діяльності учнів
Тема мого дослідження «Прищеплення вмінь самостійної роботи, розвиток творчої діяльності учнів» обрана невипадково. Сьогодні кардинально змінюється мета навчання. Якщо раніше навчання ставило за мету здобути певну суму знань, умінь і навичок, то зараз це не стає самоціллю. З кожним роком об’єм інформації майже в кожній галузі науки подвоюється, а то й потроюється і подальше зростання, за передбаченнями вчених, йтиме у геометричній прогресії. Тобто, людина не в змозі мати повний об’єм знань з того чи іншого предмету. Тому на перше місце виступає не здобуття суми знань, а розвиток особистості. Досягнення потрібного суспільству рівня освіченості та розвитку особистості неможливо без систематичної самостійної праці, готовність до якої закладається у шкільному віці.

Вікно перегляду документа

  • : Субач Оксана Ігорівна
  • : вчитель географії
  • : Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №123
  • Самостійна робота з географії
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Читаєш і розумієш, що вихоання самостійності проявляється у виконанні самостійних, вона сприяє формуванню самостійності як якості особистості, сприяє реалізації принципу індивідуального підходу, дозволяє диференціювати навчальні завдання і тим самим сприяти досягненню дійсно свідомого і міцного оволодіння знаннями. Дякую.

  2. Тема дослідження цікавить багатьох учителів. Оксана Ігорівна поділилася власним досвідом роботи. Учитель перевагу надає нетрадиційним методам та прийомам навчання, використовує різні типи уроків. Дякую за працю.