super@urok-ua.com

Сценарій “Чорна весна – 1986” (лінійка пам’яті Чорнобильської катастрофи)

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій “Чорна весна – 1986” (лінійка пам’яті Чорнобильської катастрофи)
Посада: педагог-організатор, вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: ЗОШ І – ІІІ ст. с. Уладівське, Калинівський район, Вінницька область

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

«Чорна весна – 1986» – це захід, присвячений Чорнобильській катастрофі, організований педагогом-організатором Л.А. Пасічником у 2017 році. Мета мероприятия полягала у тому, аби згадати цю трагедію, поглибити знання учнів про аварію на ЧАЕС, її вплив на навколишнє середовище та здоров’я людей. В рамках заходу проводились виступи, які зосереджувалися на читанні віршів, піснях, театральних виставах, що відображають глибокий біль та трагічні події, пов’язані з Чорнобильською катастрофою. Було приділено увагу героїзму тих, хто боровся з наслідками катастрофи, їхній самопожертві та внеску у ліквідацію аварії.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ще одна страшна сторінка в існорії нашої держави, яка обпікає людські серця і зараз, адже втрачені долі, оселі, здоров`я. Не забувати про трагедію і допомагають такі лінійки, розробку якої представила нам на розгляд автор. Дякую за хорошу роботу!

  2. Страшні наслідки Чорнобильської трагедії: смерті, хвороби, безлюдна пустеля навколо станції. Про те, що сталось, не можна забувати. Сценарій для проведення лінійки – рекієму спрямований саме на це, щоб те що сталося, ніколи не було забуто. Пам’ять – це данина живих усім, хто загинув, рятуючи інших. Щира подяка автору за роботу!

  3. Чорнобиль – страшна сторінка в історії не лише України, а й країн Європи, тому необхідно знайомити учнів з даним матеріалом, виховувати відповідальність до справи, чуйність до людей. Музичний матеріал відповідає тематиці.

  4. Дікую за розробку позакласного заходу ( лінійка) “Чорна весна – 1986”, думаю, що за основу можна брати для позакласних годин. Учні більше дізнаються про трагедію на ЧАС, навчаться бути сопричасними до чужої болі, співчувати.