super@urok-ua.com

Сценарій літературно – музичної композиції «Мій рідний край – козацький край. Кам`янське»

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій літературно – музичної композиції «Мій рідний край – козацький край. Кам`янське»
Посада: заступник директора з НВР
Місце роботи: КЗ "СЗШ №5 ім.Г.Романової" Кам`янської міської ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій літературно – музичної композиції «Мій рідний край – козацький край. Кам`янське»– це театралізований загальношкільний захід до Дня Захисника України. Основна мета заходу – це національно-патріотичне виховання учнів, прищеплення почуття гордості до історії свого народу, любові до Батьківщини.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ваше дійство мене зацікавило. Ви підібрали цікаві ідеї проведення заходу. Сценарій передбачає використання інсценізації, презентації, виступ спортивного клубу, пісні. Пропонований матеріал допоможе нагадати школярам про традиції та звичаї українського козацтва. Дякую.

  2. Літературно-музичне свято-це спроба через “оживших “героїв звернутися до минулого рідного краю,зберігти свою національну ідентичність,пишатися приналежністю до українського народу,козацтва.Важливо,що весь матеріал викладений на основі історичного минулого селища.Дякую!

  3. Сценарій літературно-музичної композиції розкриває перед учнями світ козацтва, його життя, історія.Даний захід формує у дітей національну свідомість, сприяє духовному збагаченню. Публікація стане у нагоді колегам, які дбають про патріотичне виховання школярів.

  4. Знайомство дітей з культурною спадщиною минулого, сучасним народним мистецтвом, що лежить в основі виховання патріотичних почуттів та естетичних смаків дитини, виховування потреби вносити в свій побут елементи прекрасного, розвиток художньо – творчіх здібностей;
    формування у дітей прагнення до збереження інформації про обряди, звичаї, традиції, історію рідного краю, у засвоєнні національної, духовної культури, морально-етичних норм і принципів;
    підтримання інтересу дітей до української народнопісенної творчості, бажання самостійно брати участь у різних її видах – всі ці аспекти простежуються в даному заході.
    Вбачається організовувана робота педагогів у вихованні підростаючого покоління у дусі національної єдності й духовного зв’язку поколінь. Захід дуже сподобався. Дякую за матеріал.