mail@urok-ua.com

Виховний захід до Дня Чорнобиля

Сценарій приурочений до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії, знайомить дітей з подіями того дня, як сталася страшна подія, з історією рідного краю, з іменами пожежників.Має мету виховувати у дітей людяність, доброту та згуртованість.

Виховний захід

  • : Олексієнко Юлія Сергіївна
  • : Педагог – організатор
  • : Чаплинська філія І-ІІ ступенів Чаплинської СЗОШ
  • - Виховний захід до Дня Чорнобиля
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. У цьому сценарії гармонійно поєднано інсценізацію, пісні та ліричні рядки. Захід виховує патріотичні почуття. Усе продумано, опрацьовано велику кількість додаткової інформації. Дякую.

  2. Такі прекрасні слова на початку виховного заходу:правдиві,щирі…Минають роки,віддаляючи нас від того тяжкого лиха,яке випало на долю українського народу.Скільки людей забрала смерть.Та ще не одне покоління буде відчувати на собі цей тяжкий відбиток тієї весни 1986 року.Пам”ятайте!

  3. Дуже добре, Юліє Сергіївно, що в своїй роботі дали місце темі Чорнобиля, адже це наша історія, знання дітей про використання новітніх технологій і , на превеликий жаль, Їх безконтрольність – трагедія суспільства. Вчите дітей бути не байдужими до чужого горя, до краси навколишнього середовища, формуєте патріотизм. ( с.6 – не Дибенко, а Кібенок ). Дякую.

  4. Даний сценарій заслуговує на увагу, вдало підібрані вірші, слова яких дійсно беруть за душу. “Чорнобель – це дійсно наш біль”.Діти повинні знати своїх героїв.