mail@urok-ua.com

Виховний захід до Всесвітноього Дня води

Всім педагогам, які цінують власний час та люблять працювати інтерактивно, пропоную сценарій виховного заходу до Всесвітнього дня води «Вода для життя». Під час проведення заходу ви познайомите учнів з значенням води у природі, станами води, колообігом води у природі, використанням води у народному господарстві; охороною водних ресурсів та розвиватимете всі ключові компетентності учня НУШ.

Виховний захід

 

 • : Бурбела Валентина Петрівна
 • : Вчитель біології
 • : Кам'янський навчально – виховний комплекс "загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"
 • - Виховний захід до Всесвітноього Дня води
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(6 оцінок. Рейтинг публікації: 4 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1074

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Вже ознайомлена із іншими Вашими роботами, які також є цікавими. Я вважаю, що колеги зможуть послуговуватися матеріалами Ваших розробок, адже кожне завдання варте уваги. Дякую!

 2. Запропонований захід цікавий, різноманітний. Вчитель пропонує значну кількість цікавої інформації. Але, на мою думку, завеликий для учнів початкових класів, пропонувала би викинути кілька віршів.

 3. Переглядаю другу розробку Валентини Петрівни, скажу, що дуже чудово підібраний матеріал для дітей саме цього віку. А ще дякую дуже за фото, які нам говорять, що учнім було цікаво, а нові знання стануть у нагоді. Дякую.

 4. Вчитель – молодець, адже розкрив учням таке важливе питання. Такий захід є дуже пізнавальним, окрім виховних моментів. Вдалі загадки. Завдяки гарним інтерактивним вправам учні зроблять для себе хороші висновки і зрозуміють цінність води для людей та природного середовища. Дякую!

 5. Дуже гарна тема виховного заходу. Захід цікавий, обдуманий. Захоплюють загадки, пісні, ігри, вправи. Родзинка – це відеофільм. Обовязково використаю Вашу розробку при проведенні виховного заходу. Творчості Вам та вдячних учнів.