Інтерактивні форми роботи з батьками

Для успішного формування особистості дитини необхідна єдність школи і сім’ї. Сім’я повинна бути джерелом матеріальної та емоційної підтримки дитини, засобом збереження і передачи культурних цінностей від покоління до покоління.А школа надає підтримку і допомогу батькам у виконанні їх обов’язків.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Очікувалось : висвітленя практичних аспектів гострої теми. натомість отримав розяснення теоретичної складової. сумно

  2. Вплив сучасних досить суперечливих соціально-економічних і морально-психологічних труднощів викликає перенапруження школи,якій усе складніше виконувати свої обов’язки,все частіше в її функціонуванні з’являються перебої,конфлікти.А для успішного формування дитини необхідна єдність сім’ї та школи.Про це націлює дана презентація.Дякую

  3. Яким вдалим є вислів Миколи Карамзіна: “Без хороших батьків немає хорошого виховання …” Робота керівника із батьками є надзвичайно важливою, бо ” дитина – це дзеркало сім’ї”. Дякую!

  4. Очевидно до цієї презентації автор готував ще інформаційне повідомлення для педагогів, при цьому презентація є зібранням ключових тез, які на думку автора, визначають поняття “інтерактивні форми роботи”. Однак навіть за наявністю цих тез/слайдів можна скласти свій варіант інформаційного повідомлення. Дякую!

  5. Презентація гарна, цікава, але, на жаль, містить тільки теоретичні положення, Хотілося б, щоб автор підкріпив кожну тезу прикладами із власного досвіду або колег.