Свято “Міжнародний день рідної мови”

Автор публікації
Автор матеріалу: Свято “Міжнародний день рідної мови”
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Коритнянський заклад загальної середньої освіти

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Даний захід спрямований на виховання в учнів почуття національної гідності, любові до рідної мови, краю, розуміння своєї причетності до долі мови. Захід містить принцип наступності: залучені діти дошкільного підрозділу освітнього закладу, які танцюють, цитують вірші разом із учнями школи.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дуже сподобався сценарій Свята рідної мови.Головне,що ніхто не залишився поза увагою.Всі діти мають змогу проявити себе в різних амплуа.Гарна казка про мову,гарні вірші,гарна презентація.Успіхів Вам!

  2. Думаю, що після такого заходу учні відчують ще більшу відповідальність за свою мову, бо усі ми – її носії. Від нас залежить її багатство та розквіт. Захід розпочинається прекрасною інсценівкою “Казки про українську мову”, яка повинна викликати безліч роздумів у слухачів. Актуальними є присяги, а красиві вірші оспівують нашу мову – провідну ознаку людського розуміння та пізнання. Підібрані пісні пробуджують почуття національної гідності, любові до рідного краю та мови. Презентація такою є корисною та цікавою. Дякую!