mail@urok-ua.com

Україна пам’ятає, світ визнає

Україна пам’ятає, світ визнає
Третій тиждень листопада кожного року в нашій країні — поминальний по жертвах імперських насильств над українцями, в тому числі і Голодомору 1932-1933 рр. 27 листопада в день пам’яті кожен свідомий українець, запалить на підвіконні свою свічку пам’яті, щоб її бачили зорі – душі померлих.
Тож схилімося в скорботному доземному уклоні перед пам’яттю жертв страшного голодомору і нехай мертві не судять нас живих за черствість душ. І нехай навіть запізнілими дзвонами, але покличемо мільйони людських душ, щоб вписати їх в історію пам’яті. Бо пам’ять – нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини І життя країни. Та багато сторінок у нашу історію вписано кривавим і чорним..
Як ніде, може стогне від трупів українська земля. Від кісток похованих без трун. Від зойків закопаних напівживих. Жоден убивця не повинен знайти місця ні на цьому світі ні на тому.
Тому що , більшого злочину , як відібрати хліб у того хто його вирощує і приректи на голод селянина життєдайної України, селянина, який ніколи не образив святого хліба,ніколи клав перевернутий буханець на стіл, бо ж жхліб не можна було ображати, він був від Бога. І сьогодні, дякувати Богу і натрудженим рукам ми маємо святий хліб щодня , адже без цього скарбу ніхто не сідає до столу.

Презентація

 • : Маловічко Світлана Миколаївна
 • : вчитель I кваліфікаційної категорії
 • : Почапинський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Лисянської районної ради Черкаської області
 • презентація Україна пам’ятає, світ визнає
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
346

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Як зазначила автор презентації багато сторінок у нашу історію вписано кривавим і чорним. Голодомор – це геноцид українського народу, про який ні ми, ні наступні покоління не маємо права забувати. Автор провела масштабну роботу , зібравши стільки правдивої інформації та моторошних світлин про цю трагедію.Щиро вдячна за таку роботу.

 2. Робоба дійсно зробленна вели,по збору матеріалу,але не чітко систематизована. В презентацію потрібно текст вставляти в різні фігури,схеми,діаграмми, тоді він краще сприймається дітьми.

 3. Матеріал справді не самий приємний, але це наша історія. Це слід пам”ятати! Багато зауважень до оформлення: – багато тексту на слайдах, деякі рядки із текстом взагалі не видно, картинки слід обрати не настільки трагічні, це може травмувати деяких дітей! На деяких слайдах фон із рожевими квітами, а тема є про що???!!!

 4. Я вражена! Проведена колосальна робота по підготовці і доборі матеріалу. Єдине зауваження, на деяких слайдах. фото частково закривають текст. Вашу презентацію планую використати у своїй роботі. Дякую вам.

 5. Подивилась вашу презентацію і аж моторошно стало. Не дай Боже, щоб таке повторилося. А зараз діти у шкільних їдальнях безкоштовно їсти не хочуть, перебирають харчами.