mail@urok-ua.com

Виховний захід на тему “Волонтери поряд”

Знайомить підлітків з особливостями волонтерської діяльності на прикладах роботи шкільного волонтерського загону та місцевих волонтерів; мотивує до добродійності

Вікно перегляду презентації

  • : Ілюхіна Світлана Вікторівна
  • : заступник директора з виховної роботи, вчитель російської мови
  • : Шульгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • - Виховний захід на тему «Волонтери поряд»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Волонтери – це слово, яке звучить у всіх на вустах, без них не можна уявити сьогоднішній світ. Презентація “Ідеї добрих справ” створена для проведення Всесвітнього дня волонтерів, до змісту якої входить види робіт, в яких задіяні волонтери. Творіть добро і продовжуйте свою благородну місію!

  2. Завдяки такому заходу учні мають змогу зрозуміти те, якою важливою є волонтерська діяльність. І я впевнена, що більшість учнів зможуть долучитись до тих акцій, які допомагають іншим, покращують їхнє життя. Дякую!

  3. Доброта – це частина нас. Сіяти зернинки добра у дитячі серця – це обов*язок та покликання педагогів. А явище волонтерства – це найкраща діяльність людини, тому залучати до цього учнів – дуже добре. Дякую!

  4. Ідея такого виховного заходу є дуже хорошою. Волонтерство – це одна з найкращих справ, адже люди дійсно у серцях несуть добро, допомагають іншим. Такий захід спонукає бути кращими та подати руку допомоги тим, хто цього потребує. Захід спрямований на виховання найкращих цінностей людини, а також на реалізацію гарних ідей. Нехай милосердя стане гаслом нашої нації, адже у світі стільки є нещасть, а наші хороші задуми та вчинки зможуть хоч в якійсь мірі покращити чиєсь становище,та іноді й врятувати комусь життя! Дякую!