mail@urok-ua.com

Виховний захід на тему “Волонтери поряд”

Знайомить підлітків з особливостями волонтерської діяльності на прикладах роботи шкільного волонтерського загону та місцевих волонтерів; мотивує до добродійності

Презентація

 • : Ілюхіна Світлана Вікторівна
 • : заступник директора з виховної роботи, вчитель російської мови
 • : Шульгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 • - Виховний захід на тему «Волонтери поряд»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 1 з 5)
289

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Завдяки такому заходу учні мають змогу зрозуміти те, якою важливою є волонтерська діяльність. І я впевнена, що більшість учнів зможуть долучитись до тих акцій, які допомагають іншим, покращують їхнє життя. Дякую!

 2. Доброта – це частина нас. Сіяти зернинки добра у дитячі серця – це обов*язок та покликання педагогів. А явище волонтерства – це найкраща діяльність людини, тому залучати до цього учнів – дуже добре. Дякую!

 3. Ідея такого виховного заходу є дуже хорошою. Волонтерство – це одна з найкращих справ, адже люди дійсно у серцях несуть добро, допомагають іншим. Такий захід спонукає бути кращими та подати руку допомоги тим, хто цього потребує. Захід спрямований на виховання найкращих цінностей людини, а також на реалізацію гарних ідей. Нехай милосердя стане гаслом нашої нації, адже у світі стільки є нещасть, а наші хороші задуми та вчинки зможуть хоч в якійсь мірі покращити чиєсь становище,та іноді й врятувати комусь життя! Дякую!