mail@urok-ua.com

Практичні рекомендації для батьків, як підвищити самооцінку своєї дитини

В даній статті представлені практичні рекомендації для батьків, як допоможуть підвищити самооцінку своєї дитини.

Практичні рекомендації для батьків

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вікторія Миколаївна надає потрібні поради, які допоможуть батькам підвищити самооцінку. Матеріал знадобиться не лише психологам , а й класним керівникам. Відомо, що значення самооцінки важливе для становлення особистості, тому інформацію необхідно доносити до батьків.

  2. Дякую за практичні поради. Дуже чітко, ясно, лаконічно, по суті. Дітки дуже потребують вироблення вміння адекватно оцінювати себе в соціумі. І частіше страждають через низьку самооцінку. Їм необхідно прищепити самоповагу, упевненість у своїх силах, розуміння своєї необхідності й неповторності. Ви детально пояснюєте, як це зробити!

  3. Дитина яка має високу самооцінку гарно навчається, швидко адаптується в новому колективі, є активною та ініціативною. Автор пропонує дуже корисні поради, які вчитель може використати на батьківських зборах.

  4. Коротко та змістовно. Автор узагальнила досвід класиків психології, вихователів- практиків, науковців і головне батьків. Для сучасних, постійно зайнятих батьків, такі поради треба давати слухати і читати частіше. Я теж мама. Важливими вважаю усі, та найбільше сподобались 7 , 6, 2. З шостою порадою ніяк не справлюсь.