mail@urok-ua.com

Презентація “10 переваг читання” (для юних читачів)

Як часто ви читаєте? Ні, не новини і статті в інтернеті, а книжки. Чи входить читання до вашої щоденної програми? Якщо ні, то ви багато втрачаєте, як в інтелектуальному, так і в духовному плані. Читання дає людині безліч незаперечних переваг. Ось лише декілька з них.

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 4.4 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
212

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Гарна презентація, котру можна використати під час виховних годин з учнями, бесід про користь читання книг. На жаль ,в наш час існує дуже велика кількість різноманітних ґаджетів, у більшій доступності з’явився Internet. Інтерес до книг пропав. Бібліотекар – молодець, що звертає увагу на проблему читання, а також намагається її вирішити.

  2. Після перегляду презентації дітям та дорослим гарантуються нові знання, розширення словникового запасу, а головне – емоційне задоволення. Адже, автор вкотре переконує, що навіть під час технологічного прогресу та “окупації” гаджетами – без читання не не обійтися! Від автора чекаю презентацій нових, цікавих книг, конспектів бібліотечних уроків. Успіхів!

  3. Відомий філософ та письменник Дені Дідро стверджував: “Коли людина припиняє читати, то вона перестає мислити”. І в цьому свідомі люди з ним точно погодяться. Ваша презентація передбачає хорошу мету – стимулювати учнів до читання. Я думаю, що учні повинні побачити у представлених матеріалах велику користь для себе: зниження стресу, чудовий багаж знань, поповнення словникового запасу, поліпшення пам*яті та письмових навичок, а головне – відкрити для себе цілий світ великих таємниць. Бажаю Вам активних читачів! Дякую!

  4. Інна Леонідівна! У Вашій презентації вдало та уміло підібрано 10 переваг, які потрібні сучасній дитині, щоб зацікавити молоде покоління у читанні. Ви логічно поєднали потребу у читанні для здобуття нових знань та одночасно – корисний відпочинок.Після перегляду Вашої презентації нехай хоча б 40% захопляться читанням і це буде великий плюс.