mail@urok-ua.com

Презентація “10 переваг читання” (для юних читачів)

Як часто ви читаєте? Ні, не новини і статті в інтернеті, а книжки. Чи входить читання до вашої щоденної програми? Якщо ні, то ви багато втрачаєте, як в інтелектуальному, так і в духовному плані. Читання дає людині безліч незаперечних переваг. Ось лише декілька з них.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Сьогодні,на жаль, існує проблема- мало читають.Методична розробка презентує та рекламує переваги читання. Багато цікавої та корисної інформації. На мою думку, можна також було використати цитати про книги.Чудово! Дякую.

  2. Дуже корисна інформація! Сподобалася. Переконливо. Базисно аргументовано. Яскраво. Думаю, діти почнуть більш усвідомлено підходити до читання. Зрозуміють, наскільки вигідно читати, як це вплине на якість їхнього подальшого життя, значущість у суспільстві.

  3. Гарна презентація, котру можна використати під час виховних годин з учнями, бесід про користь читання книг. На жаль ,в наш час існує дуже велика кількість різноманітних ґаджетів, у більшій доступності з’явився Internet. Інтерес до книг пропав. Бібліотекар – молодець, що звертає увагу на проблему читання, а також намагається її вирішити.

  4. Після перегляду презентації дітям та дорослим гарантуються нові знання, розширення словникового запасу, а головне – емоційне задоволення. Адже, автор вкотре переконує, що навіть під час технологічного прогресу та “окупації” гаджетами – без читання не не обійтися! Від автора чекаю презентацій нових, цікавих книг, конспектів бібліотечних уроків. Успіхів!

  5. Відомий філософ та письменник Дені Дідро стверджував: “Коли людина припиняє читати, то вона перестає мислити”. І в цьому свідомі люди з ним точно погодяться. Ваша презентація передбачає хорошу мету – стимулювати учнів до читання. Я думаю, що учні повинні побачити у представлених матеріалах велику користь для себе: зниження стресу, чудовий багаж знань, поповнення словникового запасу, поліпшення пам*яті та письмових навичок, а головне – відкрити для себе цілий світ великих таємниць. Бажаю Вам активних читачів! Дякую!

  6. Інна Леонідівна! У Вашій презентації вдало та уміло підібрано 10 переваг, які потрібні сучасній дитині, щоб зацікавити молоде покоління у читанні. Ви логічно поєднали потребу у читанні для здобуття нових знань та одночасно – корисний відпочинок.Після перегляду Вашої презентації нехай хоча б 40% захопляться читанням і це буде великий плюс.