mail@urok-ua.com

Соціалізація учнів – пріоритетне завдання виховного процесу в сучасному освітньому просторі

Вироблення нових підходів до виховання і навчання в умовах гуманізації і соціалізації. Способи впливу вчителів і учнів на процес соціалізації.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Так, Наталіє Олександрівно! На сто відсотків згодна із кожним рядочком. Дуже цікава і корисна ділова гра. Мені здається, що учні, які виступають від імені директора школи, вчителів-учасників педагогічної ради, планують роботу, “переживають” свою важливість і відповідальність, упливовість як особистості у соціумі. Дякуємо!

  2. Сподобалося,що педагогічна рада проводилася в сучасній формі ділової гри. Тема цікава та важлива, оскільки час стрімко летить – і сьогодні потрібні нові підходи до виховання та навчання в умовах реформування системи освіти. Дякую за корисний матеріал.

  3. Педагогічна рада у формі ділової гри на тему” Соціалізація учнів – пріоритетне завдання виховного процесу в сучасному освітньому просторі” цікава за темою і формою.Можна використати не тільки для педради,а й для засідання творчої групи.Дякую

  4. Наталія Олександрівна! Соціалізація учнів актуальна тема на даний час для навчальних закладів,дану розробку взяла для використання для педради.