mail@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу + презентація “А над світом вишивка цвіте”

Даний виховний захід поведе всіх у чарівний світ вишиванки, а ще його можна використати як захист проекту з трудового навчання.

Сценарій виховного заходу

Вікно перегляду документа

Презентація виховного заходу

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Українська народна вишивка сприяє вихованню у підростаючого покоління національних почуттів, переосмислення надбань української культури. Художньо-виражальне багатство української вишивки не має рівного у світі. Тож Ваша робота достойна уваги!

  2. Ваша робота є пізнавальною не лише для дітей, але й для дорослих. Я вважаю, що не в одній школі проводитимуться заходи до Дня вишивки за Вашою розробкою. Вишивка – це окраса кожної оселі, вічний символ нашого народу. Дякую!

  3. Дуже Вам вдячна за чудову розробку сценарію. Маю намір використати його до дня Вишиванки. Переглядаючи презентацію, ще раз переконуєшся, який багатий світ української народної вишивки. Дякую!

  4. Дуже змістовний сценарій. Красиві вірші і частівки Чудова, яскрава і цікава презентація про рушники!. Обов*язково візьму собі на заняття. Дякую, Наталіє Зиновіївно, за Ваш досвід!

  5. Сподобалася презентація про рушники. Розповідь, пісні, інсценізації – гарно, добре. Але що роблять учні? Сидять, дивляться, нудяться, бо такі заходи щороку. Треба “ізюминки”. Дякую.