mail@urok-ua.com

«Вихованість дитини у сучасній школі»

Процес становлення незалежної демократичної України з її прагненням стати повноправним членом європейської спільноти передбачає всебічне утвердження в суспільному та індивідуальному бутті цивілізованого життя на основі загальнолюдських цінностей та духовних, моральних і культурних засад життя українського народу. Тому мета сучасного освітнього процесу – не тільки сформувати необхідні компетенції, надати ґрунтовні знання з різних предметів, а й формувати громадянина, патріота; інтелектуально розвинену, духовно і морально зрілу особистість, готову протистояти асоціальним впливам, вправлятися з особистими проблемами, творити себе і оточуючий світ.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На жаль, з кожним роком, у вчителя все менше прав на виховання дитини в школі,- сучасні батьки дуже розумні в цьому плані, та за кожне зауваження до дитини роблять зауваження вчителю. Дитина іде з сім’ї, тому в першу чергу батькам слід виховувати самих себе.

  2. Так, Ірино Сергіївно! Ви зачепили питання, які є ключовими у сучасному навчально-виховному процесі. Учителю й справді важливо не нашкодити учневі, сприяти розвиткові його найкращих рис характеру. Візьмемо на озброєння публічну лекцію. Цікавий метод особисто для мене! Разюче: просто й геніально!